question

Zpracovatelé organizace

Zásady zpracování osobních údajů pro zaměstnance

Dobrý den, nerozumím jedné věci. Mám eshop a mám zaměstnance. Na eshopu má být Informace/Sdělení o nakládání s daty (od koho je berem, jaká data, co s nimi děláme) a zaměstnanci mají mít podobnou Informaci řešenou vnitřní směrnicí? Nebo se obě dvě informace dají spojit v jednu? Prostě na web napsat v odstavci o sbíraných informacích, že je jednak sbíráme od lidí, co u nás nakoupí, a taky od lidí, co by se k nám hlásili na volnémísto, a taky od zaměstnaců. A u všech uvedu jaká data sbírám a hotovo? Nebo pro lidi na eshopu a zaměstnance jsou to dva dokumenty? Jak to udělat? Díky

Odpověď

Klidně je můžete spojit, ale otázkou je jak to bude s přehledností. Můj názor je, že by oba dokumenty měli být oddělené. Co je zákazníkům do toho, že data zaměstnanců posíláte na sociálku a zaměstnancům, že data zákazníků České poště?

 


Zaslat dotaz

Na Váš dotaz se pokusíme odpovědět do 2 pracovních dnů. Na dotaz odpovíme přímo v rámci této poradny nebo odpovědí na Vaši e-mailovou adresu. Vyhrazujeme si právo redakčně upravit dotaz pro potřeby stránek www.egdpr.cz.

Vážíme si Vašeho soukromí a proto údaje o Vás jako je jméno nebo e-mailová adresa slouží pouze pro zodpovězení dotazu a nejsou dále uchovávány.